• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Експерт: Партію Разумкова на Дніпропетровщині може очолити колишній глава ОДА – учасник програми "Давай одружимося"

У Дніпропетровській області партію Дмитра Разумкова не проти очолити ексголова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко, незважаючи на звільнення з посади очільника області за незадовільну роботу

Реклама на dsnews.ua

Про це у Facebook повідомив журналіст Денис Казанський.

"Знайомі з Дніпра розповіли кумедне. Виявляється, нову політичну силу Разумкова на Дніпропетровщині дуже хоче очолити колишній голова ОДА Олександр Бондаренко. Той самий герой програми "Давай одружимося", — пише блогер.

Як нагадав експерт, Бондаренко очолив Дніпропетровську ОДА "на хвилі моди на нові обличчя у 2019 році", проте термін його перебування на чолі області був недовгим. Вже через рік через незадовільні результати його звільнили.

Під час перебування у кріслі керівника області, нагадує журналіст, Бондаренко запам'ятався, окрім інших скандалів, ще й тісною співпрацею з людьми Ігоря Коломойського. Однак це не допомогло йому втриматися у кріслі глави ОДА.

"У підсумку, довелося терміново повертати до ОДА "старе обличчя" — Валентина Резніченка, який керував областю до призначення Бондаренка. І тепер ексгубернатор готується очолити в області партію Разумкова. У принципі, вже зрозуміло, що там буде за партія", — написав блогер.

    Реклама на dsnews.ua