• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Експерт: за ведення бізнесу в Криму варто притягувати до відповідальності не лише Медведчука, а й уповноваженого президента Сушкевича

Офіс Президента демонструє, що дотримується подвійних стандартів, коли домагається притягнення до відповідальності голови політради "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука за перереєстрацію бізнесу в Криму і не реагує на такі самі дії з боку уповноваженого президента з прав осіб з інвалідністю Валерія Сушкевича

Реклама на dsnews.ua

Про це сказав політичний експерт Володимир Цибулько в ефірі espreso.tv.

"На Банковій є такий уповноважений в справах інвалідів Сушкевич, який так само як Медведчук перереєстрував державний об’єкт в Криму, центр параолімпійської підготовки, як юрособу Російської Федерації і цей центр там працює і отримує якісь доходи. А там же готувалися українські спортсмени. Тобто в цій ситуації подвійні стандарти будуть проявлятися чим далі, тим більше", — зазначив він.

Цибулько підкреслив, що це – далеко не єдиний випадок, коли на одні і ті самі дії Банкова реагує зовсім по-різному, в залежності від того, чи є людина прихильником, чи опонентом.

Нагадаємо, в 2015 році Національний комітет спорту інвалідів, який очолює Валерій Сушкевич, перереєстрував за російським законодавством Національний центр параолімпійської та дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів в Криму. Це центр будувався за кошти державного бюджету України і мав слугувати для реабілітації і підготовки людей з інвалідністю. Але після перереєстрації за російським законодавством, він став приватним оздоровчим центром, який приймає переважно громадян Росії і сплачує податки до російського бюджету.

    Реклама на dsnews.ua