• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Єрмак і Столар уклали союз проти Кличка і намагаються розділити Київ на сфери впливу, — Черненко

Нардеп від ОПЗЖ, скандальний київський забудовник Вадим Столар часто відвідує Офіс президента, де неофіційно зустрічається з Андрієм Єрмаком

Віталій Кличко
Віталій Кличко
Реклама на dsnews.ua

Про це у Facebook повідомив журналіст, екснардеп Олександр Черненко.

Черненко звернув увагу на те, що прізвище Столара майже не звучить у числі ймовірних кандидатів у «реєстр олігархів», хоча він підпадає під усі критерії відповідного законопроєкту. «А все чому? А тому, що в разі визнання Столара олігархом керівникові президентського офісу Єрмаку доведеться повідомляти громадськості про всі зустрічі з ним. Тому як неодноразово доводилося чути, що Столар сьогодні частий гість в ОПУ», — написав Черненко.

За його даними, предмет спілкування Столара і Єрмака — мер Києва Віталій Кличко і відновлення політичного і бізнесового впливу Столара на столицю. «Кажуть, що Столар швидко «перевзувся в повітрі» і вже пропонує Єрмаку свої послуги по дискредитації міського голови. І чи не щоденні мітинги під КМДА, чорна піар-кампанія в медіа — якраз і є результатом цих домовленостей. Якщо дана кампанія завершиться успіхом і Кличка вдасться послабити, Столару обіцяно повернення до звичних схем і скандальної забудови в столиці (чого тільки варта скандальна «Еліта-центр»). Тільки тепер уже під «дахом» Єрмака, який збирається керувати столицею в ручному режимі через нового маріонеткового главу КМДА», — вважає Черненко.

Він додав, що поки громадськість «ламає списи» щодо закону про олігархів, а Зеленський записує «грізні відосики», у нього під носом вимальовується «олігархічний союз Столар-Єрмак для чергового дерибану Києва».

    Реклама на dsnews.ua