• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Єрмак має намір домагатися кримінального покарання за прослуховування чиновників

Реклама на dsnews.ua
Глава Офісу президента Андрій Єрмак ініціює кримінальне переслідування за публікацію таємно зроблених записів розмов чиновників

Про це він заявив в інтерв'ю The Washington Post, передає "ДС".

За словами глави ОПУ, оприлюднення закулісних розмов посадових осіб несе загрозу національній безпеці України.

"Це ненормально, коли хтось записує главу держави. І не важливо, чи це незаконним діянням громадянина України з-за якихось внутрішніх мотивів, або за цим стоять якісь іноземні спецслужби", - сказав Єрмак.

Журналісти американського видання відзначили, що такий крок міг би захистити президент Володимира Зеленського та його команду від руйнівних наслідків подібних витоків. У той же час така міра може викликати невдоволення серед журналістів та антикорупційних активістів, які в разі прийняття відповідного закону не зможуть публікувати записи з доказами корупції серед чиновників, суддів, прокурорів та інших посадових осіб, уточнює НВ.

Як повідомлялося, 15 січня в YouTube було опубліковано аудіозапис розмови тодішнього прем'єр-міністра Олексія Гончарука з заступником голови Нацбанку Катериною Рожкової і міністром фінансів Оксаною Маркарової, під час якого він заявив, що економічні знання у президента Зеленського "примітивні".

Втім, і сам Єрмак теж постраждав від публікацій у ЗМІ. Так, 29 березня народний депутат фракції "Слуга народу" Гео Лерос оприлюднив відео, на якому брат глави ОПУ Денис Єрмак обговорює питання призначення на різні державні посади за грошову компенсацію.

    Реклама на dsnews.ua