• USD 36.6
  • EUR 39.9
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Єрмак обмінювався образами зі "слугами" після демаршу з "Мінську", - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Глава Офісу президента Андрій Єрмак вів емоційну розмову з нардепами від "Слуги народу" в будівлі ОПУ, які засудили створення на переговорах у Мінську "Консультативної ради" з бойовиками ОРДЛО

Про це повідомили співрозмовники "Української правди" в "Слуги народу", передає "ДС".

Видання повідомляє, що зустріч "Слуги народу" і Єрмака терміново організували після того, як 60 нардепів фракції виступили з заявою проти створення консультативної ради в ТКГ з участю представників ОРДЛО.

Один з підписантів заяви розповів журналістам, що до публічного демаршу "слуг народу" комунікації з Офісом президента і Єрмаком не було і така зустріч навіть не планувалася.

За його словами, цю зустріч важко назвати конструктивною.

"Комунікації з Єрмаком та Офісом президента не було, тому що вони не виходили на контакт. Коли почався дим від нашої заяви, всіх запросили на зустріч до Єрмаку. Але навіть на зустрічі, на жаль, все було в стилі "Ні зради, а ви - розкольники"... Єрмак переходив на особистості, наїхав на декількох депутатів. На Потураєва, на Ткаченка, на Лізу Ясько, коли вона взяла слово. Єрмак кричав, що це не його "зраду", а просто їх політичні амбіції", - розповів один з учасників зустрічі.

На думку ще одного депутата "СН", який був на зустрічі з главою ОП, "Єрмак напружився, бо подумав, що це наїзд на нього особисто. Але це не так".

Як розповідають учасники розмови, суть діалогу, окрім взаємних образ, зводилася до того, що Єрмак пояснював, для чого українська делегація ініціювала створення "консультативної ради" з представниками ОРДЛО. У відповідь депутати намагалися йому пояснити, що вони хотіли б дізнаватися про стратегію влади до того, як про неї пишуть ЗМІ.

"Єрмак пояснив суть нашої гри в Мінську, і ми йому сказали, що вважаємо її дуже ризикованою. Тут потрібна філігранна і дуже злагоджена робота всієї влади. А ми дізнаємося про все з газет. Так воно точно не злетить", - повідомив один з неназваних представників "Слуги народу".

Раніше ЗМІ опублікували протокол рішення Тристоронньої контактної групи, засідання якої відбулося у Мінську 11 березня. Згідно з документом, сторонами були підписані домовленості про створення органу, яким зафіксована суб'єктність ОРДЛО, а Росія в статусі гаранта-спостерігача виявилася нарівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ". Іншими словами, фактично Україна буде вести прямі переговори з бойовиками самопроголошених "Л-ДНР".

У свою чергу глава Офісу президента Андрій Єрмак, який підписав документ, запевняє, що новостворений орган нібито не свідчить про початок прямих переговорів з фейковими республіками.

Пізніше більше 50 нардепів від фракції "Слуга народу" в парламенті виступили проти цих домовленостей.

Після цього вони зустрілися з Єрмаком в приміщенні Офісу президента України.

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія пізніше заявив, що багато членів фракції "Слуги народу", які виступали проти створення консультативної ради в ТКГ з участю представників ОРДЛО, після тієї зустрічі змінили свою негативну думку.

    Реклама на dsnews.ua