• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Єрмак заявив, що Україна буде щодня проситись до НАТО

Процес вступу України до НАТО повинен бути максимально прискорений, оскільки Україна стоїть на межі захисту демократичних цінностей

Андрій Єрмак
Андрій Єрмак
Реклама на dsnews.ua

Про це сказав глава ОПУ Андрій Єрмак на онлайн-брифінгу з питань внутрішньої і зовнішньої політики України, передає "ДС" із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Сподіваюся, що процес вступу України до НАТО буде максимально прискорений. В Україні йде війна, наша країна є форпостом захисту демократичних цінностей, тому ми заслуговуємо стати частиною сім'ї країн НАТО. Кожен день на Донбасі українці гинуть за свій демократичний вибір", — сказав він.

Глава Офісу президента нагадав, що в червні 2020 року Північноатлантичний альянс наділив Україну статусом учасниці програми "Партнерство розширених можливостей", що "вивело Україну на новий рівень".

За словами Єрмака, "зараз настав час, коли Україна повинна щодня говорити про вступ до НАТО, вимагати вступу, оскільки виконує дорожню карту кроків, необхідних для асоціації".

"Членство в НАТО — наша мета", — резюмував Єрмак.

Нагадаємо, віцепрем'єр Стефанишина сказала, що Україна заслужила шанс отримати План дій щодо членства (ПДЧ) в НАТО і вже повністю готова до цього.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua