• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Єрмак заявив про вихід на новий рівень взаємодії форматів по Донбасу

Реклама на dsnews.ua

Взаємодія мінського і нормандського форматів по мирному врегулюванню ситуації на Донбасі виходить на новий рівень. Результати очікуються вже на найближчій зустрічі Тристоронньої контактної групи (ТКГ)

Про це на брифінгу в Одесі заявив глава Офісу президента України Андрій Єрмак, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

За його словами, на вчорашній зустрічі радників лідерів "нормандської четвірки" в Берліні вперше за кілька років були присутні представники ОБСЄ — голова Спеціальної моніторингової місії в Україні Халіт Чевік і спецпредставник в ТКГ Хайді Грау.

"Це означає, що взаємодія і координована робота двох форматів вийшла на ще більш високий рівень. І ми очікуємо від цього конкретних результатів на найближчому тижні 15 вересня, коли буде відеоконференція", — заявив Єрмак.

Нагадаємо, раніше глава Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що під час переговорів в Берліні 11 вересня на рівні політичних радників країн-учасниць "нормандського формату" не було досягнуто домовленості про дату наступного саміту лідерів "четвірки", проте процес "рухається вперед".

    Реклама на dsnews.ua