• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Ще один нардеп "Слуги народу" вирішив йти в мери Києва

Реклама на dsnews.ua

У праймеріз "Слуги народу" серед потенційних кандидатів на посаду міського голови Києва буде приймати участь народний депутат фракції "СН", голова підкомітету місцевого самоврядування Дмитро Гурін

Про це Гурін повідомив на своїй сторінці у Facebook, інформує "ДС".

"У мене хороша новина — я йду на праймеріз мера столиці, тому що я хочу змінити Київ і те, що мене не влаштовують всі інші варіанти без варіантів. Я люблю Київ, багато років займаюся розвитком міст і територій і хочу, щоб від "Слуги народу" балотувався реальний кандидат, а не зручний спаринг-партнер", — заявив Гурін.

"При всій величезній повазі до колег, я бачу, що за крісло мера збираються боротися люди, які про управління і розвиток мегаполісу знають стільки ж, скільки про дотримання карантину ресторанами, і яких більше цікавить на що подібне слово «туй», замість того, як місту необхідно стримувати катастрофічні зміни клімату чи робити перезапуск транспортної системи. В Європі мери столиць — політики, які розуміють, що таке місто і працюють на місто. В Україні вибори мера Києва — вже 20 років конкурс краси", — додав нардеп.

Гурін нагадав, що два тижні тому київська партійна організація "Слуги народу" розробила порядок відбору єдиного кандидата від партії.

"Це повноцінна процедура — з поданням програм, дебатами, декількома рівнями відбору і великою кількістю уваги від ЗМІ. Ми розробили його таким, щоб всі кияни могли оцінити, що реально пропонують кандидати і чи є серед них реальні кандидати, а не фейки. Але виглядає так, що на нас забили і ніякої повноцінної процедури праймеріз не буде, а буде, замість неї, черговий конкурс краси — і, замість можливості вибору, ми знову отримаємо кота в мішку. Тому я вирішив не чекати, поки оголосять збір документів для кандидатів (бо виглядає так, що можуть і не оголосити) і заявити про своє рішення", — пояснив депутат.

В цілому Гурін стверджує, що він за те, щоб все було прозоро і на праймеріз вибрали кращого кандидата від партії, а не медійних персонажів, у яких немає ні порядку денного, ні програми.

#ГурінЙдеНаПраймерізПривіт, друзі.В мене гарна новина — я йду на праймеріз мера столиці, тому що я хочу змінити Київ...

Gepostet von Дмитро Гурін am Mittwoch, 15. Juli 2020

Нагадаємо, у праймеріз партії "Слуга народу" на посаду міського голови Києва беруть участь кілька кандидатів, у тому числі Олександр Дубинський, Олександр Качура, Ірина Верещук і Микола Тищенко.

    Реклама на dsnews.ua