• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Естонія підтримує інтеграцію України до НАТО та Євросоюзу, — МЗС

Очільник МЗС Дмитро Кулеба провів переговори зі своєю естонською колегою Євою-Марією Лійметс і заручився підтримкою Естонської Республіки на двосторонньому та багатосторонньому рівнях щодо вступу України в ЄС та НАТО 

Дмитро Кулеба та Єва-Марія Лійметс
Дмитро Кулеба та Єва-Марія Лійметс
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби МЗС, передає "ДС".

Кулеба детально поінформував естонську колегу про ситуацію на тимчасово окупованих територіях та вздовж кордону України на тлі посилення російської військової присутності. Міністри домовилися про спільну протидію агресивним діям Росії проти України та Балто-Чорноморського регіону.

"Україна заручилася подальшою підтримкою Естонії на двосторонньому та багатосторонньому рівнях в рамках НАТО у справі мобілізації міжнародного тиску з метою стримування РФ від ескалації конфлікту та відновлення територіальної цілісності нашої держави", — йдеться в повідомленні.

Кулеба висловив вдячність естонській стороні за комплексну гуманітарну, фінансову та технічну підтримку України.

Естонська міністерка запевнила українського колегу у готовності Естонії надалі підтримувати інтеграцію України до ЄС та НАТО.

Сторони також обговорили перспективи подальшої двосторонньої співпраці, зокрема, в оборонній сфері та протидії гібридним загрозам. 

Нагадаємо, глави МЗС України та Британії Дмитро Кулеба та Ліз Трасс на зустрічі у Ризі (Латвія) у середу, 1 грудня, домовилися про низку конкретних кроків у рамках комплексного пакету стримування Російської Федерації від нової хвилі агресії проти України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua