• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Це не демарш": Гармаш пояснив, що сталося на засіданні ТКГ

Україна в ТКГ не скоювала демарш, а просто попросила ОБСЄ видалити із засідання сторонню особу — блогершу з ОРДО Майю Пирогову

Сергій Гармаш
Сергій Гармаш
Реклама на dsnews.ua

Про це у Facebook написав член ТКГ Сергій Гармаш, передає "ДС".

Нагадаємо, раніше терористи "ДНР" заявили, що представник України в політичній підгрупі Олександр Костін відмовився від участі в переговорному процесі через присутність на переговорах "представника громадськості Донбасу", блогера Майї Пирогової.

"Робоча група ТКГ з політичних питань сьогодні працювала лише одну годину. Модератор групи від ОБСЄ посол Морель оголосив перерву на прохання української сторони. Ніякого демаршу, просто Україна, в повній відповідності з Мінськими угодами, попросила ОБСЄ видалити з групи запрошену запрошеними з Донецька російською стороною "експертку" Майю Пирогову. Ця громадянка в Україні була засуджена за тероризм на 10 років і оголошена в розшук. Такі "учасники" делегітимізують переговори, чим, власне, позбавляють їх сенсу", — написав Гармаш.

"Оскільки посол Морель заявив, що це не в його компетенції, то ми попросили перерви, поки це питання не врегулює ТКГ, до компетенції якої, за словами представника ОБСЄ, входять подібні проблеми", — додав він.

Нагадаємо, Україна неодноразово висловлювала обурення тим, що на засіданнях ТКГ присутні сторонні особи.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua