• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

"Це такий мережевий етикет": Арахамія заступився за Арестовича, котрий послав матом українця (ВІДЕО)

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія прокоментував матюки спікера української делегації в ТКГ Олексія Арестовича, заявивши, що це такий "мережевий етикет" і він теж може матюкатися на своїй сторінці

Давид Арахамія
Давид Арахамія
Реклама на dsnews.ua

Про це Арахамія сказав Telegram-каналу PavlovskyNews, передає "ДС".

Нагадаємо, спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович відповів матом користувачеві Facebook на прохання перекласти допис українською. За це його стали критикувати в мережі. У відповідь радник звинуватив своїх критиків у лицемірстві і безграмотності, а пізніше назвав свою поведінку "гідною відповіддю".

За словами Арахамії, це звичайні Facebook-війни. На питання журналіста, чому його заступник Євгенія Кравчук називає це свинством, глава фракції СН відповів, що не чув про це, але знає, що у Facebook є свій мережевий етикет.

"Згідно з ним, люди на своїй сторінці, якщо якась людина прийшла і вчить вас життю або ображає — ви можете відповісти як завгодно, тому що це ваш Facebook, а не офіційна сторінка. Не треба робити з цього інформаційні сенсації", — заявив Арахамія.

На уточнення, що Арестович — це обличчя держави, Арахамія парирував: "Яке обличчя? Коли якийсь чоловік щось грубіянить? Мені самому дуже складно стримуватися в своєму Facebook".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua