• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Єврокомісар жорстко відчитав Україну на саміті в Брюсселі

Реклама на dsnews.ua
У Євросоюзі незадоволені ходом перевірок електронних декларацій в Україні і досі не скасованим забороною на ліс

Про це заявив єврокомісар з питань Європейської політики сусідства і переговорів по розширенню Йоханнес Хан, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

"Два роки тому мене поінформували представники влади, що зняття заборони на ліс буде дуже скоро, але це має відбутися разом із законом щодо поводження з лісами, щоб ніхто не хотів вирубувати дерева без насадження нових. І вони не змогли це зробити. І сьогодні всі в Україні проти зняття заборони, бо, мовляв, європейці хочуть виснажити український ліс, що зовсім не так", - зазначив він.

Хан нагадав, що також електронні декларації державних службовців і політиків були останньою умовою для лібералізації візового режиму.

"Нарешті це було прийнято і стало для мене сюрпризом. 1,5 млн осіб задекларували свої доходи за станом на літо минулого року. Сьогодні тільки сто декларацій, дехто сказав мені, що їх 94, було перевірено. Це безглуздо! І немає навіть одного виводу після цих перевірок", - сказав єврокомісар.

За його словами, дуже важливо "створити більше прозорості щодо того, хто є кінцевим бенефіціаром компаній", оскільки в цьому питанні також відсутній прогрес.

Нагадаємо, раніше з'явилася публікація Reuters з посиланням на джерела в ЄС, за словами яких Україна на саміті "Східного партнерства" зіткнеться з тиском і вимог ЄС щодо проведення реформ.

Євродепутат з Німеччини Ребекка Хармс у свою чергу закликала глав держав і урядів ЄС пам'ятати про проблеми в Україні і не закривати двері членства в блоці.

    Реклама на dsnews.ua