• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

Фальсифікацій у день виборів не буде, - Чорновіл

У день виборів президента, 31 березня, фальсифікацій на виборчих дільниць не буде
Тарас Чорновіл заявляє, що фальсифікацій у день виборів не буде
Тарас Чорновіл заявляє, що фальсифікацій у день виборів не буде
Реклама на dsnews.ua

Про це в ході круглого столу "ДС" заявив політолог Тарас Чорновіл.

"Фальсифікацій у день виборів не буде. Їх просто не може бути. Настільки, по-перше, розкиданий перманентно електоральний пиріг кожного з кандидатів по всій території країни, більш-менш рівномірно, що не може бути того, що, скажімо, на Західній Україні хтось каже: "Слухайте, чому ви видаєте п'ять бюлетенів в одні руки?" А йому скажуть: "Ти що, москаль?", - заявив він.

Чорновіл також нагадав, що в 2004 році на Сході України прихильник "Нашої України" намагався зупинити вкидання пачками бюлетенів, його брали під руки і казали: "Ти хочеш зараз виїхати звідси? Ти покинеш Алчевськ і більше не повернешся".

"Зараз такого немає. І тому змусити дільничні комісії, в яких ключові кандидати (Порошенко, Тимошенко, Зеленський) реально можуть оперувати по 7-8 членами комісії, тому що є технічні кандидати, фальсифікувати практично неможливо", - відзначив він.

У той же час, Чорновіл зазначив, що спроби втрутитися у вибори може здійснити російська влада. "Втручання в електронну систему, яка може здійснити Росія (а вона це зробить), призведе до збурення суспільства. Однак у нас підсумки підводяться за протоколами з мокрими печатками, тому насправді ніяких наслідків для кінцевого результату не буде", - додав він.

    Реклама на dsnews.ua