• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Фантастичний світ": Зеленський розповів, як з'їздив до Британії і знайшов друзів

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський вважає візит до Великої Британії успішним, а відносини між країнами не тільки прагматичними, а й дружніми

Про це він написав у своєму Facebook, передає "ДС".

"Наші відносини з Британією – стратегічні, діалог – абсолютно щирий, а досягнуті домовленості відображають справді близьку дружбу. Тому що цінності в нас практично однакові… Сьогоднішня «Нова Угода» з Британією, яка визначає наші відносини після Брекзиту, дає змогу громадянам і бізнесу співпрацювати з набагато більшим потенціалом. Більш розкуто та більш перспективно. Тому що… друзі", — написав він.

Глава держави зазначив, що нова угода включає в себе співпрацю в торгівлі, промислової політики, енергетики, сільському господарстві, інформаційних технологіях, глобальних "кліматичних" програмах та ін.

"Особливо цінуємо домовленість про спільну модернізацію українських Військово-морських сил. Разом з Британією ми зміцнюємо обороноздатність України на морі та підвищуємо безпеку на півдні нашої держави. Зрозуміло ж чому? Тому що поки одні "друзі" постійно б’ють у спину, інші (ті, які щирі) – беруть на себе частину наших проблем. Таким є цей несправедливий, але фантастичний світ", — зазначив він.

Зеленський також додав, що зустріч з Їх Королівською Високістю Герцогом і герцогинею Кембриджськими є честю для української держави. Він високо оцінив зустріч з премʼєр-міністром Британії Борисом Джонсоном.

"Абсолютно чудовою й дуже продуктивною була зустріч з прем’єр-міністром Борисом Джонсоном. Справді непересічна людина! Запросив Бориса відвідати Україну з офіційним візитом", — написав президент.

Глава української держави також зазначив відповідальне ставлення жителів Лондона до карантинних обмежень. І в цьому контексті було досягнуто домовленостей про спільну боротьбу з коронавірусом.

Як повідомляла "ДС", Володимир Зеленський і премʼєр-міністр Великобританії Борис Джонсон підписали українсько-британську Угоду про політичну співпрацю, вільну торгівлю і стратегічне партнерство.

Крім того, між Великобританією і Україною був підписаний Меморандум, який передбачає залучення 2,5 млрд фунтів кредитних гарантій.

    Реклама на dsnews.ua