• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Фігурант справи "Стіни Яценюка" залишиться за ґратами

Реклама на dsnews.ua
Апеляційний суд Києва відхилив скаргу адвокатів начальника управління будівництва департаменту ресурсного забезпечення Держприкордонслужби лександра Атаманюка

Атаманюк є фігурантом справи про розтрати бюджетних коштів, виділених на будівництво стіни на кордоні між Україною і Росією, передає "ДС" з посиланням на телеканал "Прямий".

"Олександр Атаманюк буде і надалі залишатися в слідчому ізоляторі до 6 жовтня. На таких же умовах, що він може вийти під заставу в 3200000 гривень", - йдеться в повідомленні.

Під час засідання сторона захисту апелювала тим, що обвинувачений не віддавав прямих наказів підрядникам і не підписував з ними на пряму договору, тому він ніяк не може бути причетний.

У свою чергу, сторона обвинувачення заявила, що в ході розслідування було зафіксовано безліч дзвінків Атаманюка на фірми підрядників. Також прокурори говорили про те, що його не можна випускати з-під арешту тому, що у нього є зв'язки в прикордонній службі, що за його декларації можна побачити, що у його сім'ї є кошти виїхати за кордон.

Крім того, прокурори повідомили, що по цій справі проходить сім чоловік і всі вони відмовляються працювати з прокуратурою, вони не надають ніяких свідчень.

Як повідомляла "ДС", Генпрокуратура виявила злочинну схему розтрати з привласненням бюджетних коштів в особливо великих розмірах на проекті "Стіна".

Деяких керівних працівників Державної прикордонної служби підозрюють у розкраданні державних коштів на реалізаціюпроекту "Стіна" на кордоні з Росією.

На проект "Стіна" в 2017 році планують витратити 500 млн грн.

    Реклама на dsnews.ua