• USD 28.2
  • EUR 34.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Фірми голови Дніпропетровської облради Олійника заробляють мільйони на неякісному ремонті доріг, – ЗМІ

Голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник став фігурантом одразу декількох розслідувань правоохоронних органів, повʼязаних з приховуванням реальних доходів

Реклама на dsnews.ua

У той же час будівельні компанії Олійника заробляють мільйони на держпідрядах по ремонту доріг, пише РБК — Україна.

Як зʼясували журналісти, цивільна дружина Олійника Ірина Гуназа володіє великою власністю на території України і Словаччини. Серед іншого її словацька компанія в 2016 році купує долю дніпропетровської фірми "УПС".

"У звʼязку з цим, через можливі зловживання Олійника в НАБУ відкрили ще одну справу. Зокрема, було зареєструвало кримінальне провадження щодо оцінки дій Олійника: як виявилося, він міг чинити тиск на правоохоронні органи з метою виведення з-під кримінальної справи колишнього власника компанії Тараса Палія", — йдеться в публікації.

"УПС" є одним з ключових підрядників по дорожніх роботах в Дніпропетровській області. При цьому якість робіт регулярно викликає бурхливу реакцію громадськості.

"На всіх обʼєктах за період ремонту і після нього громадськими активістами фіксувалися численні порушення технологічного процесу. Громадські працівники виявили ознаки руйнування вже після першого року експлуатації. А на майданчиках габаритно-вагового контролю, відремонтованих цим підрядником, ознаки руйнування проявилися через 6 місяців експлуатації", — пише "РБК — Україна".

Серед явних ознак браку — колійність до 6 км, тріщини й бітумні плями, ями на дорогах. Низка справ щодо цього розглядається в судах.

"УПС" отримує підряди в рамках "Великого будівництва" президента. А це означає, що неякісний ремонт доріг з боку "УПС" бʼє вже і по особистому рейтингу глави держави. Адже асоціюватися обʼєкти, що будуються в рамках президентської програми, будуть саме з ним. І хоча хмари над Олійником продовжують згущатися, з урахуванням справ у НАБУ і ДФС, його будівельна компанія продовжує дорожній недороб", — констатують журналісти.

Як повідомлялося, Національне антикорупційне бюро України почало розслідування проти голови Дніпропетровської облради Святослава Олійника за статтею Кримінального кодексу 366-1 "Декларування недостовірної інформації".

    Реклама на dsnews.ua