• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Фіскали нагрянули з обшуками в земельний департамент КМДА (ФОТО)

Київська міська прокуратура спільно із ГУ ДФС у м. Києві проводять обшуки в приміщеннях КМДА, а також в офісі приватного підприємства та за місцем проживання його директора, в межах розслідування кримінального провадження щодо заподіяння міському бюджету збитків на майже 19,5 млн гривень

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури, передає "ДС".    

Розслідуванням встановлено, що директор приватного підприємства в 2013 році, придбавши об’єкти нерухомості, розташовані на комунальній землі, умисно не уклав договір оренди земельної ділянки, а користувався нею безоплатно. 

"Указаними діями територіальній громаді м. Києва завдано шкоду в розмірі майже 19,5 млн гривень", — йдеться у повідомленні. 

Наразі складено повідомлення про підозру директору приватного підприємства за ч. 2 ст. 364-1 КК України. Вживаються заходи для його вручення.

Також в межах кримінального провадження тривають обшуки в приміщенні КМДА, службові особи якої можуть бути причетні до вказаних правопорушень. 

За результатами слідчих дій буде надано правова оцінка діям службових осіб КМДА, які не вжили жодних заходів щодо укладення відповідних договорів оренди із землекористувачем.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua