• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Фокін відмовився від зустрічі з комітетом Ради з питань місцевого самоврядування

Реклама на dsnews.ua

Перший заступник глави делегації України в Тристоронній контактній групі, колишній премʼєр-міністр Вітольд Фокін, посилаючись на зайнятість в Тристоронній контактній групі, відмовився проводити зустріч з комітетом з питань організації державної влади і місцевого самоврядування, яка повинна була відбутися 15 вересня

Про це йдеться в повідомленні народного депутата фракції "Слуга народу" Олександра Качури в Telegram, передає "ДС".

"Сьогодні Вітольд Фокін відмовився проводити зустріч з комітетом з питань організації державної влади і місцевого самоврядування, яка повинна була відбутися 15 вересня. Озвучена причина - зайнятість і необхідність працювати в тристоронній контактній групі.

Найближчим часом зустріч не відбудеться, конкретна дата проведення — не обумовлена. Буду вимагати негайно провести цю зустріч. Щоб посилити позицію України необхідне консолідоване бачення парламенту і делегатів у Тристоронній контактній групі. Єдність в питанні врегулювання ситуації, яка склалася на Донбасі, вкрай важлива", — написав нардеп.

Як писала "ДС", раніше 87-річний Вітольд Фокін в інтерв'ю виданню "Страна.ua", яке вважається проросійським, заявив, що "і з цього, і з того боку було скоєно багато злочинів, які в кінцевому підсумку повинні бути розслідувані, а винні нехай понесуть покарання. Але сьогодні, щоб припинити війну і зберегти життя бійців і командирів, моя позиція — треба оголосити загальну амністію, провести вибори, вирішити питання особливого статусу окремих районів, а найкраще всього Донбасу". Ці та інші подібні заяви викликали обурення громадськості і багатьох політиків. У той же час у провладній фракції "Слуга народу" підтримали Фокіна.

Пізніше Вітольд Фокін заявив, що текст скандального інтерв'ю, яке він погодив з проросійським ресурсом "Страна", відрізняється від того, який був опублікований.

    Реклама на dsnews.ua