• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Фокін таки взяв участь у засіданні ТКГ у Мінську

Реклама на dsnews.ua

Перший премʼєр-міністр України Вітольд Фокін 3 серпня взяв участь у зустрічі української делегації Тристоронньої контактної групи в Мінську

Про це повідомив представник донецьких переселенців на переговорах Сергій Гармаш, інформує "ДС".

За його словами, напередодні відбулася перша зустріч з новим главою делегації Леонідом Кравчуком.

"З ним прийшов і Вітольд Фокін. У якому статусі – незрозуміло, але зі слів Єрмака (голова ОПУ Андрій Єрмак, — прим. "ДС") я зрозумів, що йому теж пропонують увійти в ТКГ, проте він ще не ухвалив рішення", – написав Гармаш у Facebook.

Він також запевнив, що новий глава делегації, тобто Кравчук, "нічого "зрадного" не озвучував і не пропонував".

"Ось Вітольд Павлович мене здивував. Давно я не чув в своєму оточенні вислову "народ Донбасу". Видно, що він багато дивиться телевізор… Було враження, що експремʼєр приїхав не з хутора під Києвом, а з окупованої території. Але це теж корисно. Головне, що він був щирий у своєму переживанні за людей і за країну, все інше (якщо він погодиться працювати в делегації) зітреться суворою реальністю небажання Москви ні на які компроміси", – додав Гармаш.

Як повідомляла "ДС", голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук раніше заявив, що новим членом української делегації може стати 87-річний Вітольд Фокін, який очолював уряд України під час його президентства на початку 90-х років минулого століття.

    Реклама на dsnews.ua