• USD 28.4
  • EUR 33.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Фокін зібрався покинути ТКГ за місяць через ейджизм

Реклама на dsnews.ua

87-річний заступник голови делегації України в ТКГ Вітольд Фокін заявив, що до його думки не прислуховуються, і він за місяць може покинути свою посаду

Про це він заявив в ефірі Українського радіо, передає "ДС".

За його словами, в Україні нібито «не люблять людей похилого віку» і що він сам в цьому переконався, увійшовши до ТКГ. Фокін, зокрема, додав, що він може залишити свою посаду не через те, що зараз його «полощуть в багнюці»:

«Це мене не зламає. Але якщо я не отримаю підтримку від влади, я буду змушений піти. Хоча знаю, що дуже багато людей будуть розчаровані, тому що мені довіряють і чекають від мене позитивних рішень».

За словами першого премʼєр-міністра, він може задуматися про вихід з ТКГ, якщо протягом місяця його пропозиції не вислухають.

«Я мову ультиматуму не визнаю. Треба завжди шукати компроміс. Але, по суті, якщо протягом місяця ніхто не вислухає мої окремі пропозиції, то я, напевно, задумаюсь над цим (виходом з ТКГ, – "ДС)».

Як повідомляла "ДС", раніше 87-річний Вітольд Фокін в інтервʼю виданню "Страна.ua" заявив: "І з цього, і з того боку було скоєно багато злочинів, які в кінцевому підсумку повинні бути розслідувані, а винні нехай понесуть покарання. Але сьогодні, щоби припинити війну і зберегти життя бійців і командирів, моя позиція — треба оголосити загальну амністію, провести вибори, вирішити питання особливого статусу окремих районів, а найкраще Донбасу".

Ці та інші заяви викликали обурення громадськості і багатьох політиків.

    Реклама на dsnews.ua