• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Фокіна звільнили за порушення тактики переговорів, — Резніков

Реклама на dsnews.ua

Вітольд Фокін був звільнений з посади першого заступника глави української делегації в Тристоронній контактній групі, оскільки його позиція не відповідала тактиці ведення переговорів

Про це заявив віцепремʼєр — міністр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі телеканалу "Україна 24", повідомляє "ДС".

Відповідаючи на питання про причини звільнення Фокіна, віцепремʼєр пояснив: "За те, що його позиція, яку він висловлював, вона не відповідає тактиці ведення переговорів, вона не відповідає ідеології української делегації. Тому президент прийняв це рішення".

Резніков також назвав головну помилку, якої припустився Фокін в тактиці переговорів.

"Я так думаю, що, як мінімум, в української делегації до цього моменту не було ніякого сумніву, що йде війна між Україною і Російською Федерацією, що агресором є РФ", — додав віцепремʼєр.

Як повідомляла «ДС», 30 вересня президент Володимир Зеленський звільнив Вітольда Фокіна з посади першого заступника глави української делегації в ТКГ. Приводом послужило висловлювання Фокіна про те, що він не бачить доказів війни між Україною і Росією на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua