• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Фонд держмайна виставив на продаж іще одну в'язницю: Малюська розкрив деталі

Фонд держмайна виставив на продаж Львівську виправну колонію №48, яка була заморожена ще наприкінці 2017 року і з 2018 року не функціонує

Денис Малюська
Денис Малюська / facebook.com/minjust.official
Реклама на dsnews.ua

Про це у відеозверненні у Facebook повідомив міністр юстиції Денис Малюська, передає "ДС".

"Ми продовжуємо великий розпродаж вʼязниць. Учора на Prozorro Фонд держмайна виставив одразу 2 наших лоти — це, по суті, розпродаж установи виконання покарань, це виправна колонія №48, розташована майже у центрі Львова. Звідси автомобілем до центру Львова їхати максимум хвилин 10", — сказав Малюська.

За його словами, "обʼєкт мегацікавий і мегакрутий". 

"Це величезна земельна ділянка, мова йде про сукупну площу близько 13 га", — додав міністр.

Обʼєкт іде на приватизацію двома лотами: майно за адресою вул. Хуторівка, 2 (більше 10 га) продають за 132,6 млн гривень (стартова ціна), а майно за адресою вул. Хуторівка, 4 (близько 3 га) — за 3,4 млн гривень (стартова ціна).

Малюська додав, що колонія була заморожена ще наприкінці 2017 року. 

"З 2018 року вона вже не функціонує, не працює і генерує нам лише збитки, витрати на утримання, на охорону… Продавши цю колонію, ми не просто зекономимо 20 млн грн, ми ще й отримаємо непоганий дохід і для держбюджету, і собі", — сказав Малюська.

"Попит очікуємо величезний. Забудовників різних це вже цікавить, тому що тут можна побудувати не тільки житлову нерухомість, але й щось інфраструктурне — ТРЦ може бути, якась спортивна споруда, будь-що. Тут є і підстанції, і водовідведення, водопостачання — мрія забудовника. Це наш другий і третій лот з великого розпродажу вʼязниць. Ми все ще продаємо виправний центр в Ірпені. Загалом у цьому році ми виставимо від 4 до 8 вʼязниць", — резюмував він.

Як повідомляла "ДС", у 2022 році планується реалізація проєкту так званої "модельної вʼязниці", де в основі підходу до увʼязнених і персоналу будуть застосовуватися кращі європейські практики.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua