• USD 40.3
  • EUR 43.8
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Фракція "УДАРу Віталія Кличка" в Київраді висловила підтримку грузинському народові

Фракція партії "УДАР Віталія Кличка" висловила солідарність із народом Грузії та підтримку його боротьби за свободу і демократію

Реклама на dsnews.ua

Відповідну заяву зачитав з трибуни на сесії Київської міської ради співголова фракції "УДАР Віталія Кличка" Дмитро Білоцерковець, передає "ДС".

"Сьогодні в місті-побратимі Києва – Тбілісі – відбуваються фундаментальні події. Боротьба за демократію, свободу, боротьба проти кремля, за свою єдність. Навіть проблеми у нас братські, з одними обличчями, які не змінюються вже кілька десятків років. Ми висловлюємо солідарність із боротьбою грузинського суспільства за свободу, незалежність, демократію. Та проти спроб придушити громадянське суспільство", — йдеться у заяві фракції.

В "УДАРі Віталія Кличка" зазначили, що з хвилюванням спостерігають за спробами ухвалити законопроєкт "про іноземних агентів", який скопійований з аналогічного закону, ухваленого в авторитарном кремлі. І закликали грузинський уряд до діалогу із суспільством.

"Ми занепокоєні тим, що закон про іноземних агентів може підірвати прагнення Грузії до європейської інтеграції. І віримо в те, що Грузія може змінитися. Бо євроатлантичне майбутнє у нас з вами спільне. Грузинський уряд має поважати ненасильницькі протести і вступити в діалог, а не придушувати їх", — наголосив у своєму виступі Дмитро Білоцерковець.

Народ Грузії має право визначати шлях своєї країни без примусу, підкреслили в "УДАРі".

"Ми висловлюємо свою підтримку громадянському суспільству. Громадські організації та незалежні медіа є критично важливими для здорової демократії. Натомість закон про іноземних агентів, скопійований з авторитарної Росії, може придушити ці важливі голоси та підірвати довіру громадськості до влади", — зазначено в заяві.

    Реклама на dsnews.ua