• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Фракція Медведчука менше всіх голосувала в червні

Реклама на dsnews.ua
Члени парламентської фракції "Опозиційна платформа - За життя", співголовою якої є кум російського президента Віктор Медведчук, мають найнижчі показники голосувань у червні

Такі дані сьогодні надав Комітет виборців України, передає "ДС".

"Комітет виборців проаналізував участь депутатів парламентських фракцій і груп у голосуваннях Верховної Ради в червні. За даними КВУ, низькі показники голосувань у фракції "Опозиційна платформа за життя". Депутати цієї політсили пропустили половину голосувань Ради за останній місяць. В середньому один депутат ОПЗЖ взяв участь лише в 54% голосувань", - йдеться в повідомленні опублікованому на сторінці КВУ в Facebook.

Серед депутатів ОПЗЖ, які майже не голосували в червні, Сергій Ларін (проголосував 1 раз в місяць, взяв участь у 0,26% голосувань), Тарас Козак (2 голосування, 0,51%), Ігор Абрамович (6 голосувань, 1% ), Юлія Льовочкіна (7 голосувань, 1%), Сергій Льовочкін (9 голосувань, 2%), Вадим Рабинович (19 голосувань, 4%), Вадим Столар (23 голосування, 5%).

За даними КВУ, низькі показники участі в голосуваннях парламенту і у депутатів групи "Партія "За майбутнє" - в середньому один депутат цієї політсили взяв участь у 60% голосувань.

Як відзначають спостерігачі, депутати з фракції ВО "Батьківщина" в середньому взяли участь у 65% голосувань. Високі результати у депутатів з групи "Довіра" (73%) і фракції партії "Голос" (74%).

"Найчастіше у червні голосували (натискали "за", "проти", "утримався") депутати "Європейської Солідарності" (77%) та "слуги народу" (84%). Лише один народний депутат взяв участь у всіх 100% голосувань протягом місяця - це Олександр Бакумов", - зазначають у КВУ.

За інформацією Комітету виборців, всього в червні відбулося 391 голосування.

Раніше КВУ проаналізував, як народні депутати відвідували пленарні засідання Верховної Ради у червні 2020 року.

    Реклама на dsnews.ua