• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Франція готова приєднатися до "Кримської платформи"

Реклама на dsnews.ua

Франція готова приєднатися до "Кримської платформи", проте спочатку хотіла б прояснити мету її створення

Про це заявив посол Франції в Україні Етьєн де Понсен в інтервʼю "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

"Це дуже цікава ініціатива. Ми, звісно, з великим інтересом дивимося на це. Ми спілкувалися із заступником міністра закордонних справ Еміне Джапаровою. Є контакти між двома міністерствами, і у нас буде більше, це точно, тому що ми ніколи не визнавали ситуацію в Криму. Ми також контактуємо з нашими колегами з ЄС з цього питання і узгоджуємо з ними дії. Це те, за чим ми уважно стежимо з дипломатичної точки зору", — сказав де Понсен.

Водночас він вказав на необхідність пояснити мету цієї ініціативи.

"Наразі ми перебуваємо на дуже попередній стадії. Я кілька разів зустрічався з пані Джапаровою, вони підготували інформаційні документи про цю ініціативу. Їх розглядають у Парижі та Брюсселі. Але наразі не зовсім ясно, якою є мета цієї платформи. Наскільки я розумію, це майданчик для обговорення політичної ситуації в Криму. Це корисно, але з якою метою — ще невідомо", — зазначив дипломат.

"У принципі ми підтримуємо її, і — так, ми до неї приєднаємося. Але, очевидно, є необхідність у поясненні. Запуск платформи запланований на 23 серпня, тож ми ще маємо час", — додав Етьєн де Понсен.

Як писала "ДС", Словаччина заявила про готовність взяти участь в саміті "Кримської платформи".

    Реклама на dsnews.ua