• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

ФСБ РФ застрелила на кордоні з Україною цивільну особу, – ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Під час стрілянини в ніч на 4 грудня на території Росії, про яку раніше заявила Федеральна служба безпеки РФ, загинув громадянин України, житель Сумської області Голубєв Євген Володимирович (01.03.1993 р.н.)

Про це повідомило власне джерело "Радіо Свобода" у правоохоронних органах, передає "ДС".

За його словами, вбитий добре відомий місцевим правоохоронцям, був фігурантом кількох кримінальних справ, звинувачувався у хуліганстві та в розбої. Часто їздив до прикордонної з Україною Бєлгородської області, де мав друзів. Як кажуть його знайомі, неодноразово організовував там вечірки на озерах "для своїх", які полюбляють рибалити.

Водночас джерело зазначає, що попри кримінальне минуле вбитого чоловіка, фактом залишається те, що представники ФСБ РФ вбили цивільну особу і не продемонстрували ніяких доказів його агресивних дій при затриманні.

"Співрозмовник зазначає, що контрабандисти зазвичай зброю з собою не носять, максимум – тепловізор. Бо інакше, в разі затримання прикордонниками Росії, з ними простіше "домовитись" за гроші, ніж влаштовувати стрілянину. Тому, припускає джерело, цивільний громадянин України Євген Голубєв, росіянин за національністю, став випадковою жертвою прикордонників, а подальша "розкрутка" ними сценарію "героїчної" операції на кордоні схожа на спробу приховати відповідальність посадових осіб ФСБ за вбивство цивільної особи. Цілком ймовірно, зазначає співрозмовник, що найближчим часом російські прикордонники продемонструють зброю, яка начебто належала Голубєву чи навіть опублікують фотографії його тіла у формі військового зразка", — пише видання.

Як зазначається, російська сторона не оприлюднила даних про застреленого громадянина України. Видання звернулось з офіційними запитами до Національної поліції та Державної прикордонної служби України з проханням підтвердити особу загиблого та прокоментувати обставини інциденту.

Нагадаємо, 4 грудня пресслужба ФСБ РФ опублікувала заяву, в якій звинуватила українців в спробі "збройного прориву" на територію Росії. У ДПСУ заявили, що не фіксували жодних пострілів в районі Бєлгородської та Воронезької областей Росії, про які заявила ФСБ РФ. Планувалася прикордонно-представницька зустріч, щоб росіяни могли повідомити всі обставини, про які вони говорили.

    Реклама на dsnews.ua