• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Гармаш назвав вимогу України до Росії в "Мінську"

Реклама на dsnews.ua

Україна під час засідання Тристоронньої контактної групи вимагала від Росії надати свій план мирного врегулювання конфлікту на Донбасі

Про це заявив представник окупованого Донбасу в складі української делегації Сергій Гармаш, передає "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода".

Він зазначив, що українська делегація на переговорах вперше зайняла принципову позицію.

"Дуже жорстке сьогодні засідання. Вперше Україна займає таку принципову позицію. Ми напряму висунули вимогу Росії, щоб вона, як член Тристоронньої контактної групи і учасник конфлікту, надала свій документ, не посилаючись на ОРДЛО, які не є членами тристоронньої контактної групи", — зазначив Гармаш.

За його словами, представник Росії Борис Гризлов, не надав жодної відповіді на це питання. Крім того, сторони переговорів звинуватили один одного в намірі вийти з Тристоронньої контактної групи і Мінських домовленостей.

Як повідомляла "ДС", представник Росії в ТКГ Борис Гризлов на засіданні звинуватив Україну в загостренні ситуації на Донбасі.

Нагадаємо, голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук повідомив, що згідно з планом не пізніше 31 березня 2021 на території ОРДЛО мають відбутися місцеві вибори відповідно до Конституції та законів України, і з дотриманням стандартів ОБСЄ — Копенгагенського документа 1990 року.

В "ДНР" заявили, що провести вибори на окупованому Донбасі 31 березня 2021 роки нереально. Також терористи заявили, що обмін полоненими на Донбасі не відбудуться до узгодження дорожньої карти реалізації мінських угод в Тристоронній контактній групі (ТКГ).

У Росії заявили, що пропозиція Кравчука не відповідає мінським угодам.

24 листопада на засіданні ТКГ представники Росії відмовилися підтримати пропозицію Леоніда Кравчука і виступили на боці терористів "Л/ДНР".

    Реклама на dsnews.ua