• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Гармаш сказав, хто може замінити Резнікова у ТКГ

Посаду Олексія Резнікова у Тристоронній контактній групі може обійняти Андрій Костін чи Олександр Мережко

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив член української делегації у Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш в ефірі телеканалу "Україна 24", повідомляє "ДС".

"На мою думку, не дуже логічно, якщо міністр оборони буде першим заступником глави делегації на мирних переговорах. Найімовірніше, Олексій Резніков здасть цю позицію — першого заступника глави делегації, — хоча я знаю, що він продовжуватиме опікуватися нашою роботою. У наших загальних чатах він залишається, а всі заміни, швидше за все, відбуватимуться в межах делегації. Я думаю, що посада делегації чи віцепрем'єра не йде у спадок, скажімо так, до посади міністра реінтеграції", — заявив Гармаш..

"Тому ми припускаємо, що заміни будуть у межах делегації тобто, найімовірніше… передбачається, що позицію Резнікова займе Андрій Костін, а можливо, Олександр Мережко, який зараз є заступником голови делегації й останнім часом веде безпосередньо переговори з Росією. Ми не очікуємо великих кадрових трансформацій чи змін у межах делегації", — сказав він.

Як повідомляла "ДС", 2 листопада до Верховної Ради надійшла заява Андрія Тарана про відставку.

3 листопада Верховна Рада відправила Андрія Тарана у відставку з посади міністра оборони. "За" проголосував 341 депутат.

Народні депутати підтримали звільнення з посади першого віцепрем'єра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова. "За" проголосували 329 парламентарів.

Президент України Володимир Зеленський направив до Верховної Ради подання про призначення Резнікова новим головою Міністерства оборони.

4 листопада Верховна Рада розгляне призначення Резнікова міністром оборони України.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua