• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

ДБР домоглося дозволу привести Порошенко на допит силою

Реклама на dsnews.ua
Печерський райсуд Києва сьогодні, 4 червня, дав дозвіл на примусовий привід на допит в Держбюро розслідувань п'ятого президента України, народного депутата ("Європейська солідарність") Петра Порошенка

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Держбюро розслідувань, передає "ДС".

"4 червня 2020 Печерський райсуд Києва прийняв рішення про примусовий привід Порошенко П. А. для допиту в якості свідка в кримінальному провадженні № 42020000000000307, в якому досліджуються обставини переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю колекції культурних цінностей, яка складається з 43 картин всесвітньо відомих художників", - йдеться в повідомленні.

Допит повинен відбутися 10 червня в 11:00 в приміщенні Державного бюро розслідувань за адресою вул. Петлюри, д. 15.

Як повідомляла "ДС", 26 травня п'ятий президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко відкрив виставку картин художників з українськими корінням зі своєї родинної колекції.

Співробітники Державного бюро розслідувань завітали в музей ім.Гончара, де проходить виставка картин з колекції Порошенко. В ГБР спростували інформацію про "штурм" музею і заявили, що їх співробітники проводять "огляд картин".

В ГБР заявили, що співробітники прийшли нібито вручити повістку Петра Порошенка та участь в цьому спецпідрозділу було необхідно.

Печерський районний суд ухвалив рішення про арешт приватної колекції картин родини Петра Порошенка.

    Реклама на dsnews.ua