• USD 28.2
  • EUR 34.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

"Геббельсівська пропаганда": Данілов хоче закрити телеканали, які паплюжать державу

Реклама на dsnews.ua

Секретар РНБО Олексій Данілов просить депутатів посилити законодавство про працю медіа, щоб можна було закрити канали, які займаються пропагандою

Про це Данілов заявив кореспонденту програми "Свобода слова Савіка Шустера", передає "ДС".

"У нас є канали, які з ранку до вечора займаються паплюженням нашої держави, паплюженням нашої країни. І, на жаль, згідно з чинним законодавством, ми не можемо на них таким чином впливати", — сказав Данилов.

Він вважає, що депутати повинні посилити законодавство, що регулює роботу ЗМІ.

"Коли на каналах йде абсолютна геббельсівська пропаганда, існування цих каналів треба припиняти. Тому що по-іншому це назвати не можна", — сказав Данілов.

Він додав, що такий канал в Україні не один, але відмовився називати конкретні назви.

"Таких каналів дуже багато в нашій країні, на жаль. Вони фінансуються всі за рахунок тих внесків, які накопичили, зробили свого часу, награбували в українського народу. І зараз все це відбувається. Такий канал, на жаль — він не один. Вони відомі всім, і вони з ранку до вечора промивають мізки нашому населенню", — сказав секретар РНБО.

Нагадаємо, секретар Ради з нацбезпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов в ефірі ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" заявив, що Україна повинна обговорювати питання війни на Донбасі тільки з Росією, оскільки бойовики в ОРДЛО нічого не вирішують.

    Реклама на dsnews.ua