• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Генерал Назаров став радником Головнокомандувача ЗСУ Залужного з політичних питань

Генерал-майор Віктор Назаров, який був засуджений у справі про катастрофу військового літака Іл-76, збитого біля окупованого Луганська у 2014 році, а потім виправданий, був призначений радником Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного з політичних питань

Віктор Назаров
Віктор Назаров
Реклама на dsnews.ua

Призначення було зроблено сьогодні, інформує "ДС" з посиланням на "Військовий кур"єр України".

"16 серпня 2021 Віктора Назарова призначили радником Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного з політичних питань", — йдеться в повідомленні.

Віктор Назаров у 2014 році обіймав посаду начальника оперативного штабу Антітеррорістічной операції, у 2013 -2019 роках був заступником начальника Генерального штабу ЗСУ — Головнокомандувача Збройних Сил України та начальника Головного оперативного управління. У 2019 звільнився через закінчення терміну контракту.

Назаров був обвинуваченим у справі літака Іл-76, який з 40 десантниками і 9 членами екіпажу на борту був збитий бойовиками "ЛНР" 14 червня 2014 року на території Луганської області. Всі, хто був у літаку, загинули.

27 березня 2017 року Павлоградський міський суд визнав Назарова, який відповідав за відправку літака, винним в "недбалому ставленні до служби, скоєному в бойовій обстановці, що призвело до тяжких наслідків". Назарова була засуджена до 7 років ув"язнення, проте він подав апеляцію.

У травні 2021 року Касаційний кримінальний суд Верховного суду виправдав Назарова.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua