• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Геніальна пропозиція" Зеленського про опитування не відповідає жодному закону, — Фріз

Реклама на dsnews.ua

Ініціатива президента Володимира Зеленського про так зване "всеукраїнське опитування" не відповідає ані Конституції України, ані жодній з норм українського законодавства

Про це заявила народний депутат фракції "Європейська солідарність", колишній міністр у справах ветеранів Ірина Фріз, інформує "ДС".

"Або він (Володимир Зеленський, — прим. "ДС") забув, як називається екзит-пол, що здійснюють завжди в день виборів, та видав "на-гора" чергову інфосміттєву сенсацію, яку будуть пояснювати його бідолашні "слуги". Або він не гарант Конституції де-факто, адже ця "геніальна пропозиція" не відповідає ані Основному закону України, ані жодній з норм нашого законодавства", — написала вона у Facebook.

Допис Ірини Фріз
Допис Ірини Фріз

Як писала "ДС", 13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення опитування 25 жовтня — у день голосування на місцевих виборах. У рамках опитування українцям поставлять пʼять питань, однак їхній зміст наразі невідомий. Також у своєму відеозверненні глава держави заявив, що парламент працює над реалізацією запровадження в Україні механізмів народовладдя.

    Реклама на dsnews.ua