• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Генпрокуратура передала Росії тільки один документ по справі Вороненкова

Реклама на dsnews.ua
Генеральна прокуратура передала Росії тільки свідоцтво про смерть вбитого в Києві колишнього депутата Державної Думи РФ Дениса Вороненкова

Про це заявив заступник генерального прокурора Євген Єнін, передає "ДС" з посиланням на телеканал "112 Україна".

"На сьогодні ми отримали два клопотання про надання міжнародно-правової допомоги від Слідчого комітету РФ у справі про вбивство Вороненкова - ред.). Перший стосувався надання інформації за фактом умисного вбивства пана Вороненкова. У виконанні зазначеного запиту українською стороною було відмовлено через те, що українська сторона здійснює самостійне розслідування за фактом умисного вбивства Вороненкова. Другий запит стосувався надання окремих даних, пов'язаних з можливим втручанням у Єдиний реєстр РФ власників цінних паперів. Там теж запитували окремі дані, що стосуються вбивства Вороненкова. На сьогоднішній день українська Генпрокуратура передала російській тільки документи, що підтверджують факт смерті Вороненкова, ніяких інших документів не передавався", - сказав Єнін.

Він додав, що розслідування вбивства Вороненкова знаходиться на завершальній стадії і результати цього розслідування будуть оприлюднені "як тільки це дозволять інтереси слідства".

Як повідомляла "ДС", раніше росСМИ заявили, що ГПУ у відповідь на запит російських правоохоронців назвала організаторів вбивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова. Однак вдова Вороненкова Марія Максакова сказала, що ніхто нічого не передавав.

У прокуратурі Києва спростували інформацію про передачу Росії будь-яких документів у справі про вбивство Вороненкова.

    Реклама на dsnews.ua