• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Генсек ООН закликав подвоїти виробництво COVID-вакцин

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш заявив про необхідність подвоїти виробництво вакцин від коронавірусу, що дозволить більш справедливо розподіляти препарати в країнах, що розвиваються, які страждають від нових хвиль COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Про це генсек ООН заявив на брифінгу, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

Він зазначив, що багато країн відчувають брак вакцини, особливо Індія, що посилює чергову хвилю COVID-19. У той же час Європейський Союз зарезервував надлишок вакцин.

"Абсолютно неприйнятно жити в світі, в якому розвинуті країни можуть вакцинувати більшу частину населення, а багато країн не мають доступу до однієї єдиної дозі", — підкреслив Гутерріш.

Він згадав ризики мутацій і нових варіантів коронавірусу, оскільки вірус поширюється "як лісова пожежа".

"Тому в інтересах всіх, щоб всі вакциновані у цьому світі. Ми вважаємо, що нам потрібні дві речі: подвоїти світові потужності з виробництва вакцин і в той же час забезпечити більш справедливий розподіл вакцин", — сказав Гутерріш.

Як повідомляла "ДС", компанія BioNTech має намір до кінця року збільшити потужності для виробництва 3 млрд доз вакцини від коронавірусу, розробленої спільно з фармацевтичною компанією Pfizer.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua