• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Генсек ПАРЄ пригрозив Гончаренку санкціями за виступ з простреленим на Донбасі українським прапором (ВІДЕО)

Генеральний секретар ПАРЄ Хенрік Демс зупинив виступ представника України, депутата Верховної Ради Олексія Гончаренка, який показав прострелений на Донбасі український прапор. Демс повідомив, що Гончаренку можуть загрожувати дисциплінарні санкції

Хендрік Демс
Хендрік Демс / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на Telegram-каналі Гончаренка, передає "ДС".

"Тільки що президент ПАРЄ Хендрік Демс зупинив мій виступ і пригрозив дисциплінарними санкціями за те, що я показав прострелений прапор України з фронту на Донбасі", — написав депутат.

Гончаренко також додав, що під час сьогоднішньої сесії ПАРЄ йшло обговорення стратегічних пріоритетів Асамблеї.

"Я вирішив нагадати про те, що в проекті доповіді чомусь немає ані слова про територіальну цілісність та суверенність держав-членів Ради Європи, про мирне вирішення конфліктів в Європі. І це в той час коли в Європі, на сході України триває війна!", — написав Гончаренко

Він також показав прапор України з дірками від російських куль.

"Прапор бійця, який воював на Донбасі. І після цього президент ПАРЄ Хендрік Демс зупинив мій виступ і пригрозив дисциплінарними санкціями! Ви все можете побачити на відео. Пані (канцлерка Німеччини Ангела Меркель — "ДС") Меркель під час свого виступу сьогодні нагадувала, що ПАРЄ — це "совість Європи". За скільки ж російських срібників продали цю совість?", — запитав Гончаренко.

У січні 2020 року російській делегації в ПАРЄ повернули повноваження в повному обсязі. 25 січня 2021 року повноваження російської делегації в ПАРЄ оскаржили з ініціативи України, однак Асамблея скаргу нашої країни відхилила.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua