• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Генштаб просив додатково мобілізувати пів мільона осіб, - Зеленський

Генеральний штаб ЗСУ на засіданні Ставки верховного головнокомандувача попросив додатково мобілізувати 450-500 тисяч людей

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент України Володимир Зеленський на пресконференції, передає "ДС".

"Головком та Генштаб звернулися на рівні Ставки з мобілізації. Питання чутливе. Вони звернулися щодо захисту нашої держави та потенційних контрнаступних дій, щодо дефіциту. І їх погляд був, вони запропонували мобілізувати додаткових 450-500 тисяч осіб", — сказав він.

За словами Зеленського, він відповів військовим, що для такого кроку потрібно більше аргументів, оскільки це питання людей, справедливості, обороноздатності та фінансів. Крім того, він заявив про необхідність мати комплексний план щодо Збройних Сил та військових, які захищають Україну з початку повномасштабного вторгнення.

План буде міститися у законі, який наразі розробляється.

"Що стосується грошей. Мобілізація в такому форматі коштуватиме Україні додаткових 500 млрд гривень. Тому я як президент України, як людина, яка присвячує багато часу на пошук фінансової підтримки України, я хотів би розуміння від прем'єра та міністра фінансів — а звідки гроші?" — підкреслив Зеленський.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua