• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

Генштаб уточнив кількість загиблих і поранених при вибуху в Балаклії: Більше, ніж повідомлялося раніше

Реклама на dsnews.ua
За уточненою інформацією, в результаті вибуху на складі в Балаклії загинуло двоє військовослужбовців, а ще п'ятеро отримали поранення

Про це йдеться в заяві Генерального штабу ЗСУ, інформує "ДС".

В результаті вибуху загинули двоє військовослужбовців-саперів. З п'ятьох поранених саперів один перебуває у важкому стані, один - у стані середнього ступеня тяжкості, троє - отримали поранення легкого ступеня тяжкості.

"Пораненим військовослужбовцям надається невідкладна професійна медична допомога", - запевнили в Генштабі.

Як повідомляється, на місце надзвичайної події вилетіла оперативна група Генерального штабу на чолі з першим заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенантом Сергієм Корнійчуком.

На місці події працюють представники Військової служби правопорядку та представники правоохоронних органів щодо з'ясування причин та обставин надзвичайної події.

Командування Збройних Сил України висловлює щирі співчуття сім'ям загиблих воїнів, родичам і друзям загиблих.

Повідомляється, що з 15:13 15 листопада ніяких нових вибухів у Балаклії не зафіксовано.Місцевим жителям та об'єктів інфраструктури нічого не загрожує. Сховища боєприпасів в безпеці.

"Військовослужбовці проводили на технічній території військової частини утилізацію в установленому порядку залишків боєприпасів та їх елементів, які не можна транспортувати, з урахуванням усіх заходів безпеки у спеціально обладнаному для цього місці - котловані. Для забезпечення безпеки проведення утилізації було задіяно очереднойепожарное підрозділ військової частини", - розповіли в Генштабі.

Як повідомляла "ДС", на Балаклійському військовому арсеналі, який розташований у Харківській області, сталися вибухи. На місці працюють рятувальники ДСНС і пожежники.

    Реклама на dsnews.ua