• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Гео Лерос звинуватив Єрмака в змові з олігархами

Реклама на dsnews.ua
Народний депутат фракції "Слуга народу" Гео Лерос, який заявляв про корупцію в Офісі президента, звинуватив главу ВП Андрія Єрмака в змові з олігархами, щоб перекрити йому доступ на телеканали

Про це Лерос заявив в інтерв'ю "Цензор.немає", інформує "ДС".

"Є повна домовленість Єрмака з тими ж олігархами. Я точно знаю, які й кому дзвінки були знаю хто з олігархів отримав за обіцянки не пускати мене на канали. Це вам відповідь на питання, чи стоять за мною олігархи. Повне табу на мою появу на каналах досягнуто за домовленістю з Офісом. На всіх каналах. Зазвичай годованці олігархів регулярно з'являються на їхніх каналах, це ж так видно", - сказав Лерос.

За словами депутата, з моменту публікації "плівок" він не з'являвся в ефірі великих телеканалів.

"За винятком включення в ефір Яніни Соколової. Її за це звільнили з каналу "Україна". Сьогодні вранці з'явився на каналі "Наш", який все-таки важко назвати великим каналом. Для інших великих каналів я - повністю в чорному списку. Навіть для каналів Порошенко, які начебто в опозиції. Навіть у цих каналів є певна домовленість, щоб я там не з'являвся", - зазначив нардеп.

"Мені гостьові редактори про це сказали. І від каналів групи Медведчука я теж отримав підтвердження. Бачу табу на "плюсах", "Інтері", "Україні", каналах Пінчука. Більш того, цензура не тільки на мене, а і на критику влади! На канали олігархів, у нас все супер, ніякої корупції, як в Рашке вже", - додав Лерос.

Нагадаємо, в березні нардеп від "Слуги народу" Гео Лерос оприлюднив записи, де брат голови Офісу президента України Андрія Єрмака Денис нібито пропонує за гроші влаштувати на посаду.

Пізніше Денис Єрмак спростував інформацію про те, що він обговорював з ким-небудь призначення на державні посади.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) пізніше відкрила справу через даного корупційного скандалу.

Пізніше САП перекваліфікувала справу щодо оприлюднення даних плівок на "шахрайство" і передала його в Національну поліцію.
20 травня президент України Володимир Зеленський на прес-конференції заявив, що справу про брата глави Офісу президента Андрія Єрмака "порожнє" і його хотіли використати для шантажу глави держави.

    Реклама на dsnews.ua