• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Гео Лерос видав свою версію конфлікту з Бужанским в Раді

Реклама на dsnews.ua
Нардеп Гео Лерос відмовився коментувати бійку з Максимом Бужанским з-за Ірини Верещук

Про це він сказав Країні, передає "ДС".

"Я віддаю перевагу ту позицію, що внутрішні розборки залишаються внутрішніми. Я зайняв цю позицію. Якщо вона (Верещук, яка обіцяла оприлюднити листування, - ред.)" вважає, що можна вивалити тарілку громадськості, нехай вона тоді надасть вам цей скріншот. І покаже всю цю переписку", - говорить Лерос.

Про те, чи була в Раді бійці він також відповідає ухильно: "Ну, у нас почалося з одного, потім перейшло в інше. Легке штовхання було і все".

Про суть конфлікту говорити не хоче.

"Дивіться, у нас є фракція. Я - частина цієї фракції. Бужанський - частина цієї фракції. Є конфлікти, які відбуваються всередині. І їх потрібно залишити всередині фракції. Решта не хочу коментувати", - говорить він.

Також Лерос впевнений, що йому не за що вибачатися перед Верещук.

"Нехай вона покаже листування і тоді ми подивимося, хто буде вибачатися. Мова не йде про нецензурної лексики до колеги. Це вирвані слова з контексту. Конкретно її ніхто не ображав. Я висловився нецензурно про самої ситуації", - розповів Лерос.

Як повідомляла "ДС", сьогодні, 5 грудня, під час засідання Верховної Ради побилися народні депутат фракції "Слуга народу" Максим Бужанський і Гео Лерос. За даними нардепа "Європейської Солідарності" Ірини Геращенко, бійка сталася "під колонами". "Слуг" довелося рознімати депутатам "ЄС" і "Голоси". Нардеп Ірина Верещук заявила, що колеги побилися через неї, так як Лерос матюкав її в загальному чаті.

    Реклама на dsnews.ua