• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Георгій Зантарая: Будь-яка корупція в комунальній сфері є подвійним злочином проти киян

Реклама на dsnews.ua

Кандидат у депутати Київради від партії «Слуга Народу» Георгій Зантарая переконаний, що корупція в комунальній сфері у Києві є "подвійним злочином" проти киян

Про це заявили в штабі кандидата.

Перший в українській історії чемпіон світу з дзюдо, дворазовий чемпіон Європи, переможець ІІ Європейських ігор Георгій Зантарая має вищу юридичну освіту, тому він чітко формулює свої політичні цілі.

Георгій Зантарая
Георгій Зантарая

«Київ є важливим економічним центром України, частка якого у ВВП країни становить близько 20%, — заявив кандидат, — При цьому переважна більшість комунальної інфраструктури міста потребує модернізації у звʼязку із високим рівнем зносу. Скажімо, рівень зносу кабельних ліній – 60%, каналізаційних мереж – 72%, водопровідних мереж – 81%, теплових мереж – 66%… Столичну інфраструктуру треба негайно модернізувати, інакше – нас чекає катастрофа. В таких умовах будь-яка корупція в комунальній сфері є подвійним злочином проти киян. Корупціонерам – не місце в столичній владі».

«Чому саме я йду в Київраду?» – ставить питання Зантарая і сам на нього відповідає: «Я хочу жити в місті, де можна в будь-який час безпечно гуляти вулицями та в парках. Я хочу бачити на стінах будинків не рекламу наркосайтів, а мурали талановитих художників. Я хочу, щоб вода з крану була питною, а в Дніпрі знову можна було купатися. Я хочу, щоб можна було без проблем віддати дитину в садок або школу біля дому. Я хочу, щоб двори не були заставлені автівками, а кияни пересіли на велосипеди. Я хочу, щоб у Києві не було заторів, а на метро можна було доїхати в будь-який район міста».

Дуже важливо, що в команді глави держави зʼявляються фігури, які самі мають хороший рейтинг і чистий імідж, що додає команді балів.

Подання списків під час конференції 20 вересня «Слуги народу» зробило «міні-сенсацію». Привівши в свою команду ряд нових осіб, здатних, на думку експертів, показати нову якість політики в Україні, в президентській партії зробили серйозний крок вперед. Один з них це Георгій Зантарія. Відомий спортсмен може серйозно посилити «слуг».

    Реклама на dsnews.ua