• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Геращенко звинуватив у провалі реформи поліції соратника Саакашвілі

Реклама на dsnews.ua

За провал реформи поліції безпосередню відповідальність несе її колишня глава Хатія Деканоїдзе

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає "ДС".

"Я вважаю, що переатестація, організована Хатією Деканоїдзе, призвела до розвалу поліції і не дала ніякого результату. Наприклад, один з двох ґвалтівників успішно пройшов переатестацію, організовану Хатією Деканоїдзе в 2016 році. Досить?" - Геращенко заявив в інтерв'ю "Радіо Свобода".

На питання про те, яка кількість поліцейських, які не пройшли переатестацію, через суди змогли повернутися на службу (Деканоїдзе стверджує, що це 93% звільнених правоохоронців), Геращенко заявив, що у нього немає таких цифр. При цьому він знову навів приклад переатестованих поліцейських з Кагарлика, які підозрюються в зґвалтуванні і насильстві над затриманими.

Хатія Деканоїдзе - грузинський та український державний і політичний діяч. Керівник Поліцейської академії МВС Грузії (2007-2012); міністр освіти і науки Грузії (2012); начальник Національної поліції України (2015-2016).

Раніше стало відомо, що Деканоїдзе відвідувала Україну і зустрічалася з колишнім президентом Грузії, а нині головою виконкому ради національних реформ Михайлом Саакашвілі.

    Реклама на dsnews.ua