• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Геращенко звинуватив у провалі реформи поліції соратника Саакашвілі

Реклама на dsnews.ua
За провал реформи поліції безпосередню відповідальність несе її колишня глава Хатія Деканоїдзе

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає "ДС".

"Я вважаю, що переатестація, організована Хатией Деканоїдзе, призвела до розвалу поліції і не дала ніякого результату. Наприклад, один з двох ґвалтівників успішно пройшов переатестацію, організовану Хатией Деканоїдзе в 2016 році. Досить?" - Геращенко заявив в інтерв'ю "Радіо Свобода".

На питання про те, яка кількість поліцейських, які не пройшли переатестацію, через суди змогли повернутися на службу (Деканоїдзе стверджує, що це 93% звільнених правоохоронців), Геращенко заявив, що у нього немає таких цифр. При цьому він знову навів приклад переаттестованных поліцейських з Кагарлика, які підозрюються в зґвалтуванні і насильство над затриманими.

Хатія Деканоїдзе - грузинський та український державний і політичний діяч. Керівник Поліцейської академії МВС Грузії (2007-2012); міністр освіти і науки Грузії (2012); начальник Національної поліції України (2015-2016).

Раніше стало відомо, що Деканоїдзе відвідувала Україну і зустрічалася з колишнім президентом Грузії, а нині головою виконкому ради національних реформ Михайлом Саакашвілі.

    Реклама на dsnews.ua