• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Геращенко оцінив президентського кандидата на посаду очільника МВС

Запропонована президентом Володимиром Зеленським кандидатура керівника парламентського комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Дениса Монастирського на пост нового очільника МВС є одним з кращих варіантів

Антон Геращенко
Антон Геращенко
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Денис Монастирський — високоінтелектуальна, досвідчена, підготовлена людина. Він працює вже два роки керівником комітету з питань правоохоронної діяльності, він знає все керівництво правоохоронних органів нашої країни. Можу сказати, що він зважена розумна людина", — зазначив Геращенко.

Він додав, що, на його думку, Монастирський — "один із кращих у виборі президента".

За словами Геращенка, йому невідомо, чи буде звіт Авакова в парламенті в четвер перед голосуванням про його відставку.

"На сьогодні законодавство не передбачає обовʼязкової звітності міністра, якщо він іде у відставку за власним бажанням", — пояснив посадовець.

Всі заступники міністра внутрішніх справ, за законодавством, після відставки очільника МВС також йдуть у відставку.

"Далі все залежить від майбутнього міністра внутрішніх справ, його рішень, рішень Кабінету міністрів", — зауважив Антон Геращенко.

Відповідаючи на питання, чи залишиться він у МВС, якщо запропонують, він сказав: "Якщо я буду потрібен країні, я буду захищати Україну далі".

Щодо подальших планів Авакова він зазначив: "Арсен Борисович нині в нормальному настрої. Він та людина, яка знає, що якщо заходиш в якийсь процес, то рано чи пізно ти повинен з цього посту піти".

Як писала "ДС", 13 липня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков подав у відставку.

Увечері того ж дня відбулося засідання провладної фракції "Слуги народу", на якому президент Володимир Зеленський запропонував на посаду міністра Дениса Монастирського, голову комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua