• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Геращенко пішла з ефіру через сексистські та образливі висловлювання Арестовича

Народний депутат України фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко достроково залишила ефір політичного ток-шоу "Свобода слова" через "сексистські висловлювання" спікера української делегації у ТКГ Олексія Арестовича

Ірина Геращенко
Ірина Геращенко
Реклама на dsnews.ua

Під час свого виступу Арестович звинуватив "ЄС" в "деморалізації українських військових" і роботі "за російськими наративами", інформує "ДС".

Арестович зазначив, що у своїй поведінці партії "ЄС" скотилася "до рівня жіночого гуртожитку ПТУ".

"Хто деморалізує українських військових? Чи не ви? Чи не "ЄС", коли складаєте казки про те, що їм забороняють… не дають стріляти. Ви ж їх і розбещуєте, Вагнером цим всім, Медведчуком… Ви відкрито працюєте проти національної безпеки держави, інформаційної складової. Це офіційна заява… так, я звинувачую "ЄС" у тому, що ви працюєте відповідно до російських наративів… я вже не раз говорив, як ви себе поводите, до чого ви скочуєтесь. Ви зовнішність президента обговорюєте… не так бронежилет сидить, не так каска — ви ж до рівня жіночого гуртожитку опустилися ПТУшного такого в тому, що ви робите", — заявив спікер ТКГ.

Ірина Геращенко не одразу покинула студію, встигнувши відповісти й послухати інших спікерів. Після того, як нардеп пішла, ведучий достроково завершив ефір.

"Я не можу бути в ефірі, де йде сексизм, і це не присікає, на жаль ні ведучий, ні присутні тут колеги. І мені здається, що це та ситуація, яка особливо від віцепремʼєра з питань європейської інтеграції (Ольга Стефанишина, — прим. "ДС") вимагає особливої реакції. Подібну риторику від представника партії влади в жодній європейській країні важко собі уявити", — заявила Геращенко перед тим, як пішла.

Присутні на ефірі представники фракцій "Батьківщина" і "Голос" Сергій Соболєв і Кіра Рудик засудили Арестовича за його висловлювання.

Нагадаємо, раніше скандальний спікер ТКГ Олексі Арестович визнав, що перемирʼя на Донбасі, про яке так часто говорить президент Зеленський, не було і немає.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua