• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Геращенко розповіла, як українська система глушить пропагандистське ТБ на Донбасі

Реклама на dsnews.ua
Нова українська система блокування російських пропагандистських каналів "Серпанок" покриває 180 населених пунктів поблизу лінії зіткнення на Донбасі

Про це написала перший заступник голови Верховної Ради, представник гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко в Facebook, повідомляє "ДС".

Зокрема, вона зазначила, що разом з головою фракції "БПП", головою української парламентської делегації в ОБСЄ Артуром Герасимовим і головою української парламентської делегації в ПА НАТО Іриною Фриз ознайомилися в Авдіївці з системою придушення ворожого мовлення "Серпанок".

"Донецька 300-метрова телевежа була посилена російськими кураторами новими передавачами і системами, і майже 20 російських пропагандистських каналів і ТБ-смітників бойовиків були присутні в мережах прифронтових міст і селищ", - написала перший віце-спікер.

За її словами, завдяки останніх напрацювань українських військових та волонтерів з'явилася система "Серпанок", яка блокує ці телеканали.

"На екрані мерзенні пики пропагандистів з'являються в рапіді, слів не розібрати. "Серпанок" вже покриває 180 населених пунктів поблизу лінії зіткнення", - підкреслила Геращенко.

    Реклама на dsnews.ua