• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Німеччина не підтримала умови Кремля щодо введення миротворців на Донбас

Реклама на dsnews.ua
Німеччина підтримує введення миротворчої місії на всій окупованій території Донецької і Луганської областей, а не тільки на лінії розмежування, на чому наполягає Росія

Про це заявила заступник речника уряду ФРН Ульріке Деммер, передає "ДС" з посиланням на Deutsche Welle.

Вона зазначила, що Берлін вітає в цілому ініціативу російського президента Володимира Путіна про відправку місії ООН на Донбас. Втім, деякі деталі пропозиції Москви Берлін розглядає скептично.

За словами Деммер, поки неясно, чи вдасться досягти згоди по всім деталям такої місії на Донбасі. Також вона не бачить підстав надати в цьому питанні сепаратистам Донбасу право голосу на переговорах щодо такої місії.

"Це було б неприйнятним посиленням значення самопроголошеного керівництва так званих народних республік", - зазначила представниця німецького уряду.

Як повідомляла "ДС", президент України Петро Порошенко під час виступу на засіданні Генасамблеї ООН буде піднімати питання щодо введення миротворчої місії на Донбасі.

Президент Росії Володимир Путін 5 вересня заявив, що Росія внесе в раду Безпеки ООН резолюцію про розміщення миротворців ООН на лінії розмежування на Донбасі для забезпечення безпеки працівників ОБСЄ.

Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що пропозицію президента РФ Володимира Путіна розглянути в Радбезі ООН розміщення миротворців на лінії розмежування на Донбасі необхідно обговорювати.

Росія направила до Ради безпеки ООН проект резолюції про введення миротворчого контингенту на Донбас.

Постпред України в ООН Володимир Єльченко заявив, що цей проект резолюції ніякого відношення до миротворчості на Донбасі не має. Документ "замилений" і неоднозначний. За його словами, в України є ряд умов для введення миротворців. Можливо, Україна представить свій проект резолюції.

    Реклама на dsnews.ua