• USD 41
  • EUR 44.7
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

"Гітлер теж обіцяв зупинитися": Зеленський — про "мирну" ініціативу Путіна

Президент Володимир Зеленський назвав ультиматумом "пропозиції" глави Кремля Володимира Путіна про припинення війни на російських умовах

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Таку заяву Зеленський зробив в інтерв’ю італійському телеканалу Sky TG24, передає "ДС"

"Що я можу сказати? Ці повідомлення є ультимативними, вони нічим не відрізняються від інших ультиматумів, які він робив раніше. Зараз ми бачимо, що те, що він робить, — це відродження нацизму. Це нова хвиля цього нацизму, російського нацизму. Він хоче, щоб ми відмовилися від наших окупованих територій, але він також хоче і наших неокупованих територій. Він розповідає про регіони нашої країни і не має наміру зупинятися. Замороженого конфлікту не буде", — сказав президент України.

За його словами, це те саме, що зробив нацистський диктатор Адольф Гітлер, "коли казав: дайте мені частину Чехословаччини, і все закінчиться тут".

Але Зеленський нагадав, що пізніше була окупація Польщі та Європи. 

"Ви знаєте, що ця хвиля нацизму ніколи не припиняється… Не варто довіряти цим повідомленням, адже Путін іде тим самим маршрутом. Сьогодні він говорить про чотири регіони, раніше говорив про Крим і Донбас… Його не хвилює, що відбувається з людьми, це нове обличчя нацизму", — зазначив український лідер.

Нагадаємо, Володимир Путін назвав умови початку переговорів з Україною. За його словами, українські війська мають бути повністю виведені з територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Сама Україна повинна дати зобов'язання не вступати в НАТО або інший військовий блок, зберігаючи нейтральний без'ядерний статус.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua