• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Гладковський через суд домігся спростування інформації ЗМІ про корупцію в ОПК

Реклама на dsnews.ua

Подільський районний суд Києва зобов'язав журналістів програми "Наші грощі" Дениса Бігуса і Лесю Іванову спростувати інформацію про причетністьОлега Гладковського до корупції в оборонно-промисловому комплексі України

Про це йдеться в повідомленні прес-служби корпорації "Богдан", яка посилається на відповідне рішення суду, передає "ДС".

Зокрема, Подільський райсуд повністю задовольнив позов Ігоря Гладковського про захист честі, гідності та ділової репутації. Суддя зобов'язав журналістів спростувати інформацію, яка була поширена 25 лютого 2019 р. у відеосюжеті програми "Наші грощі" на сайті bihus.info.

Суд зобов'язав відповідачів протягом 10 діб з дня набрання рішення суду законної сили спростувати поширену недостовірну інформацію шляхом зачитування диктором у програмі "Наші грощі" повідомлення про недостовірність поширеної інформації, її невідповідність дійсності і непричетність Гладковського Ігоря Олеговича до "схем" в українському оборонпроме і ТОВ "Оптимумспецдеталь".

Нагадаємо, Олег Гладковський з лютого 2015 р. по березень 2019 р. обіймав посаду першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України. В даний час він є президентом корпорації "Богдан".

Як повідомляла "ДС", в червні Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершили розслідування справи, одним з головних фігурантів якої є Олег Гладковський. Йдеться про закупівлю вантажних автомобілів підвищеної прохідності у корпорації "Богдан" в рамках державного оборонного замовлення.

    Реклама на dsnews.ua