• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Глава делегації України в ПАРЄ відразу після призначення затіяла аудит нардепів

Реклама на dsnews.ua

Голова постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській Асамблеї Ради Європи Марія Мезенцева заявила про необхідність аудиту активності членів делегації з метою домогтися ефективності

Про це Мезенцева заявила в коментарі "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

"Я вважаю, що потрібно провести аудит активності. Це не означає, що ми до когось із членів нашої делегації санкції застосовуватимемо, але результати такого аудиту потрібні", — сказала нардеп.

Вона повідомила, що разом зі своїми помічниками і радниками створила держборд, який є в кожному міністерстві, організації або бізнесі, і який "показує, в якому комітеті або підкомітеті працює людина, які в неї ініціативи, пропозиції для резолюції, які були проекти, які поправки було подано, де потрібна координація у виступах".

Мезенцева також повідомила, що попросила членів делегації надати аргументацію їх очної участі в сесії ПАРЄ.

"Пріоритет у поїздках надається основним членам — це зазначено в ПАРЄ, але я попросила кожного надати аргументацію стосовно їхньої очної участі, оскільки ми не туристи, ми представляємо інтереси держави, й від того, як ми поводитимемося на цій сесії, великою мірою залежатиме наша подальша робота", — зазначила вона.

Глава української делегації в ПАРЄ впевнена, що не лише керівник, але і всі члени делегації та їх заступники (12 членів і 12 заступників) мають знаходиться в постійному контакті зі своїми колегами по ПАРЄ, з партнерами України, коло яких необхідно розширювати.

"Вважаю головним ключем нашого успіху постійну роботу, а не раз на чотири місяці, коли нам потрібно їхати в Страсбург", — підкреслила Мезенцева.

Народний депутат зазначила, що вважає посаду глави делегації в першу чергу менеджерською, а не лідерською.

Як повідомляла "ДС", 11 січня новим главою української делегації в ПАРЄ обрано нардеп від "Слуги народу" Марія Мезенцева.

Нардеп від "Слуги народу", екскерівник української делегації в ПАРЄ Єлизавета Ясько заявила про співпрацю депутатів "СН" з "ОПЗЖ" і можливу підготовку в ПАРЄ рішень, які будуть прийняті не на користь національних інтересів України. Вона також звинуватила Офіс президента у співпраці з одним з лідерів "ОПЗЖ", кумом президента Росії Віктором Медведчуком.

    Реклама на dsnews.ua