• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Глава Єврокомісії пообіцяла негайну імплементацію угоди з Україною про "відкрите небо"

Сторони почнуть дотримуватися угоди "Про відкрите небо" між Україною та Євросозом, яка була підписана у вівторок, 12 жовтня

Урсула фон дер Ляйєн
Урсула фон дер Ляйєн / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн на пресконференції за підсумками саміту ЄС-Україна у Києві, відповідаючи на запитання щодо можливості затримок у ратифікації угоди з боку окремих країн-членів ЄС, передає "ДС" з посиланням Укрінформ.

"Документ підписано, і це добре. Європейський Союз та Україна почнуть негайно дотримуватися угоди, що означає, що європейські та українські авіалінії зможуть літати між будь-якими аеропортами в Європейському Союзі і між будь-якими аеропортами в Україні без жодних обмежень. Тож це Європейський Союз, всі 27 країн-членів підписали цю угоду – нуль обмежень, доступ до всіх аеропортів", — сказала фон дер Ляєн.

Вона наголосила, що "авіаційна угода" означає, що ЄС і Україна поділяють спільні та дуже жорсткі правила у галузі авіаційної безпеки та безпечності повітряного руху, а також у всіх інших сферах, які стосуються авіації.

Нагадаємо, 12 жовтня під час саміту Україна-ЄС сторони підписали угоду про спільний авіаційний простір.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua