• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Глава комісії з грального бізнесу озвучив приблизну дату запуску ринку

Реклама на dsnews.ua

Керівник комісії з грального бізнесу Іван Рудий розраховує, що цей ринок запрацює 15 грудня, але, за його словами, все залежить від того, коли Кабмін погодить ліцензійні умови

Про це Рудий розповів в інтерв'ю liga.net, передає "ДС".

За його словами, комісія по гральному бізнесу ще не сформована повністю, але над цим працюють — ще 4 членів комісії будуть рекомендовані на цьому тижні.

Також Рудий розраховує, що вже найближчим часом відбудеться перше читання законопроєкту 2713-д про оподаткування доходів від діяльності з організації та проведення азартних ігор і лотерей.

"Я розраховую, що вже найближчим часом буде перше читання, а до запуску ринку, до середини грудня, він буде прийнятий і в цілому. У нас є амбіція залучити до кінця року 1 млрд грн до бюджету від продажу ліцензій і запуску ринку", — підкреслив Рудий.

Він додав, що сума в 1 млрд грн залучених коштів до кінця року — це не встановлений для комісії KPI, а його особисті амбіції.

"Це мої особисті амбіції, які, я вважаю, в нинішніх умовах реально реалізувати. Ніяких завдань згори мені не ставили, окрім як сформувати контролюючий орган на гральному ринку", — сказав голова комісії.

Також Рудий зазначив, що безпосереднього досвіду роботи в гральному бізнесі у нього немає, але, за його словами, в Україні його немає ні в кого — ця сфера досі була поза законом.

"Я з 2013 по 2018 рік працював на телебаченні, в продюсерській гілці холдингу StarLightMedia (холдинг Віктора Пінчука — ред.). Також у мене є досвід ведення приватного бізнесу, я займався підприємницькою діяльністю в сфері продажу інформаційних послуг", — пояснив він.

За його словами, його зарплата як голови комісії з грального бізнесу — 33 600 грн плюс надбавки.

    Реклама на dsnews.ua